Daugiašlaitis stogas

Sudėtingos konstrukcijos daugiašlaičiai stogai pasirenkami rečiau, kadangi jie labiausiai tinka sudėtingesnių architektūrinių sprendimų pastatams, be to daugiašlaičių stogų įrengimas kur kas brangesnis už vienašlaičių ar dvišlaičių stogų įrengimą. Visgi, nors daugiašlaitis stogas yra brangesnis pasirinkimas, tačiau, egzistuoja, tad norėdami sužinoti, kokios yra daugiašlaičio stogo kainos ir per kiek laiko jis bus sumontuotas – siūlome kreiptis individualiai. Konsultacijos metu atsakysime Jums į visus iškilusius klausimus.

Daugiašlaitis stogas reikalauja kiek daugiau įgūdžių ir šimanymo, tačiau mūsų komanda mėgsta iššūkius ir yra pasirengusi juos įveikti.

Daugiašlaičio stogo dengimas – sudėtingas procesas, kadangi reikia ne tik sudėti dangą, tačiau ir apgalvoti, kokia konstrukcija būtų patvariausia, kokia apšildymo sistema garantuotų kokybiškumą bei ilgaamžiškumą. Daugiašlaitis stogas išsiskiria tuo, kad jis pasižymi daugiau nei keturiais šlaitais, tad dengimo darbai užima daugiau laiko, reikalauja daugiau pastangų.

  • Labai svarbu šio stogo tipui parinkti geriausią konstrukciją.

  • Daugiašlaičio stogo apšiltinimas taip pat reikalauja žinių.

Daugiašlaitis stogas gali susidėti iš kelių, tačiau tuo pačiu jis gali susidėti ir iš kelių dešimčių šlaitų. Kuo jis sudėtingesnis – tuo daugiau laiko montavimui reikia skirti. Sudėtinga konstrukcija dažnai susideda iš kelių skirtingų nuolydžių, skirtingų plokštumų, kurios susikerta, mainosi ir panašiai. Daugiašlaičio stogo montavimas reikalauja žinių bei patirties, tad darbus privalu palikti savo sferą išmantiems specialistams.

Dangos parinkimas

Mūsų komanda yra uždengusi dešimtis daugiašlaičių stogų ir mielai Jums patars, kokią dangą geriausia pasirinkti. Tai labai svarbu, nes tik tada stogas tarnaus ilgai.

  • Ilgametė darbo patirtis ir garantijos

  • Pažangi įranga ir stipri komanda

  • Laiku įvykdomi projektai

  • Su mumis - paprasta