Vienašlaitis stogas

Pagrindinė vienšlaičio stogo charakteristika – jis turi vieną šlaitą. Gali pasirodyti, kad vienšlaitis stogas labai lengvai įrengiamas, nereikalauja ne tik specialios technikos, tačiau ir žinių. Deja, toks požiūris dažniausiai „atveda“ iki nekokybiškų stogo karkaso kūrimo darbų, vėliau nereikalingo dangos sugadinimo ir galiausiai, kreipimosi į specialistus, kad jie padarytų geriau. Vienšlaičio stogo įrengimas turi būti patikėtas profesionalams.

Vienšlaitis stogas - tai paprastas, tačiau patogumą ir estetiką užtikrinantis sprendimas privatiems namams ar kito tipo pastatams.

Vienšlaičio stogo konstrukcija yra gana paprasta. Žinoma, darbai bus atlikti koybiškai tik tokiu atveju, jeigu juos paliksite geriausiems savo srities profesionalams. Vienšlaitis stogas dažnu atveju yra pigesnis už tokio paties ploto dvišlaitį arba daugiašlaitį stogą, kadangi pasirinkę tokio tipo stogą išvengiate tokių stogo elementų kaip kraigas ir sąlaja.

  • Ekonomija ir atsparumas krituliams - tai vieni pagrindinių tokio tipo stogo privalumų.

  • Vienšlaičiai stogai gan plačiai panaudojamas modernaus stiliaus namams.

Vienšlaičio stogo dengimas labiausiai tinka siauriems pastatams, aukštiems, kurie nėra platūs. Juolab, tai puikus pasirinkimas galvojantiems apie namo priestatąVienšlaitis stogas montuojamas labai įvairiai, tad norėdami tiksliai sužinoti, kiek laiko užtruksime ir kokia preliminari kaina – kreipkitės, atsakysime į visus klausimus.

Paprasta konstrukcija

Tai viena paprasčiausių stogo konstrukcijų, tačiau dėl tinkamo dizaino ir funkcionalumo tokio tipo stogas nėra prastesnis už kitus. Tai ekonomiškas sprendimas.

  • Ilgametė darbo patirtis ir garantijos

  • Pažangi įranga ir stipri komanda

  • Laiku įvykdomi projektai

  • Su mumis - paprasta