Sutvarkytas stogas ne tik padeda visam namui atrodyti puikiai, tačiau taip pat apsaugo ir nuo aplinkos dirgiklių. Nors šiuolaikinės technologijos suteikia galimybę užsidengti stogą ilgam laikui ir visiškai nesukti galvos dėl jo kokybės, tačiau metų eigoje vis tiek iškyla kokios nors problemos, kurioms gali reikėti profesionalo rankos.

 

Stogo remontas – pigus būdas naujam gyvenimui prikelsi seną stogą. Kur kas pigiau remontuoti atsiradusias stogo problemas nei kad visiškai dengti naują. Kuo anksčiau kreipsitės – tuo stogo remonto kaina bus mažesnė.

Paslaugas teikiame Vilniuje ir jo apskrityje: Elektrėnai, Šalčininkai, Trakai, Širvintos ir kiti miestai. Esant poreikiui stogų montavimo darbai gali būti atliekami ir Kaune, Panevėžyje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir kituose Lietuvos miestuose. Dėl kiekvienos situacijos sprendžiama individualiai, tad prašome susisiekti. Aptarsime ne tik sąmatą, tačiau ir tinkamiausią darbų laiką.

Namo stogo remontas

Ilgainiui stogo remontas tampa reikalingas visiems: ne tik privatiems namams, tačiau ir ūkiniams arba verslo pastatams. Neturint patirties ir bandant savarankiškai sutvarkyti stogą ne tik kad nepanaikinamos problemos, tačiau dažnu atveju jų padaroma dar daugiau. Taigi, tegul stogo remontas būna paliekamas profesionalams. Tiems, kurie žino, kaip sutvarkyti problemas.

Atliekame šiuos stogo remonto darbus:

 • Kapitalinis stogo remontas.
 • Stogo plėvelės keitimas, jos probleminių vietų tvarkymas. Pažeista plėvelė – netinkamai funkcionuojantis stogas. Ne veltui stogo dengimo metu jai skiriama itin daug dėmesio bei kruopštumo.
 • Papildomų stogo elementų remontas: kamino remontas,  lietaus sistemų remontas ir panašiai.
 • Bituminių čerpių remontas. Jo metu pakeičiamos jau sutrešusios arba kitaip sugadintos bituminės čerpės, kurios nebeatlieka savo funkcijos. Taip pat atliekamas ir betoninių čerpių remontas ir keramikinių čerpių remontas. Čerpinio stogo remontas išsiskiria tuo, kad labai paprastai galima pakeisti savo funkcionalumą praradusias vietas.
 • Skardinio stogo remontas užima daugiau laiko, kadangi kai reikia pakeisti ne vieną skirtingose pusėse esantį lakštą – tenka demontuoti ganėtinai didelį stogo plotą. O jeigu skardinis stogas yra falcinio tipo- remonto išlaidos dar labiau išauga. Tokiu atveju verta pagalvoti ar geriau keisti visą stogo skardą. Pati skarda yra gana pigi, tad verta apskaičiuoti remonto kainą lyginant su naujo stogo dengimo kaina.

Stogo remontas: kaina

Stogo remonto kaina yra derinama su kiekvienu klientu individualiai. Skiriantis stogo problematiškumui tuo pačiu skiriasi ir reikalingi darbai bei kaina.

Kiauro stogo problemos

Kiauras arba kitaip pažeistas namų stogas gali sukelti diskomfortą, pabloginti gyvenimo kokybę. Kuo ilgiau jis nebus tvarkomas – tuo vėliau brangiau atsieis jo remontas. Nepamirškite, kad čerpių stogo remontas gali būti keletą kartų pigesnis nei stogo dengto kitokia danga.

 • Pro stogą išeis daug šilumos energijos. Sąskaitos bus didesnės, tačiau namuose nebus šilta. Taigi, investuodami į stogo remontą galite sutaupyti.
 • Dėl nuolatinės drėgmės pradeda pūti medinės stogo konstrukcijos. Taip ilgainiui stogas gali įlūžti
 • Dėl tos pačios drėgmės taip pat intensyviai rūdija metalinės stogo dalis. Dėl to stogo konstrukcijos tarnaus kur kas trumpiau nei standartas.
 • Stoge esantys plyšiai taip pat prisideda ir prie namo vidaus gadinimo. Labiausiai gadinamos viršutinio aukšto lubos.
 • Nuo drėgmės namuose dažnai įsiveisia pelėsis, kuris ne tik skleidžia nemalonų kvapą, tačiau taip pat ir sukelia įvairias ligas.
 • Dėl nuolatinės drėgmės didėja ir gaisro tikimybė, kadangi namuose arba kitame pastate su netinkamu stogu esanti drėgna elektros instaliacija – didelis pavojus.

Namo stogo remontas gali garantuoti, kad pats namas tarnaus kur kas ilgiau ir gyvenimas jame bus malonumas.