Tinkama namo kokybė garantuoja, kad ir pats namas yra geros būklės, jame bus galima gyventi ne vienerius metus. Visgi, daugelis žmonių namo stogui skiria gana mažai dėmesio, galvoja, kad uždėjus dangą daugiau nebeteks prie jos kišti rankų. Nors stogo renovacija nėra jau tokia ir dažna, jos prireikia gana retai, tačiau iškilus poreikiui labai patogu – kai specialistai visus darbus galite atlikti už Jus.

 

Stogo renovacija: kaina

Kiek kainuoja perdengti stogą? Stogo renovacija ne visada kainuoja pigiau nei kad naujo stogo keitimas, tad čia labai svarbu kuo greičiau kreiptis ir kad pavyktų išsaugoti kuo didesnę dalį stogo. Stogo renovacijos kaina yra derinama individualiai ir norėdami sužinoti savo sąmatą – kreipkitės į mus. Mūsų tikslas pasiūlyti ne tik kokybiškas, tačiau ir piniginei priimtinas paslaugas. Paslaugas teikiame Vilniuje ir jo apskrityje: Elektrėnai, Šalčininkai, Trakai, Širvintos ir kiti miestai. Esant poreikiui stogų montavimo darbai gali būti atliekami ir Kaune, Panevėžyje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir kituose Lietuvos miestuose.

Stogo rekonstrukcija prasideda nuo konsultacijos su mumis. Kadangi kiekvienas atvejis yra individualus – tik pasikalbėję ir įvertinę Jūsų poreikius galime pasakyti, kokie žingsneliai bus pasirenkami ir kaip bus renovuojama, keičiama stogo danga. Galiausiai, ko reikia: ar tik keisti dangą, o gal papildomai ir apšildyti?

Stogo renovacija reikalinga tuomet, kai:

  • Šlaitinio stogo renovacija gali sumažinti investicijas į šildymą. Daug šilumos energijos „išeina“ būtent pro nesandarų stogą. Klientai pastebi, kad sutvarkius stogą reikia skirti kur kas mažiau investicijų šilumos išgavimui, juolab, namuose tampa kur kas šilčiau ir maloniau.
  • Stogo renovavimas gali padėti išvengti nemalonios drėgmės, kuri dažnai sukelia namuose pelėsį. Pastarasis gali suaktyvinti peršalimo, odos ir kvėpavimo problemas. Dažnai žmonės serga ištisus metus ir neranda priežasties, kodėl taip yra. Pelėsis ir nuolatos vyraujanti drėgmė – dažna priežastis.
  • Stogo renovavimas reikalingas ir tuomet, kai stogas atrodo labai nepatraukliai, neestetiškai. Net ir labai senos statybos namui galima suteikti gyvumo ir išskirtinumo pakeitus stogo dangą. Tiesa, jeigu jau svarstote apie stogo dangos keitimą – tokiu atveju naudinga pagalvoti ir apie papildomą apšiltinimą. Patogu, kai vienu metu atliekami keli darbai, kurie garantuoja geresnę gyvenimo kokybę.
  • Stogo renovacija metų eigoje vis tiek kažkada tampa aktualus klausimus. Paprasčiausiai dėl kintančių oro sąlygų stogo kokybė kinta, tad didelis vėjas, sniegas ir ledukai tampa tikru išbandymu. Nors Lietuvoje nėra labai didelių audrų, tačiau net ir tokios, kokios yra, gali būti grėsmingos Jūsų stogui.
  • Įrengiant stogą buvo pataupyta ne ten kur reikia. Kažkada įrengiant stogą buvo pataupyta ne ten kur reikia (dažnas renkasi kuo pigesnes medžiagas arba kuo pigesnius stogdengius) arba dėl informacijos stokos, ko pasekoje stogas šiai dienai negali atlikti visų jam keliamų reikalavimų arba, dėl pasirinktos kuo pigesnės dangos ar kuo pigesnių ir abejotinos kvalifikacijos stogdengių, prarado savo estetinę išvaizdą.

Seno stogo renovacija

Stogo rekonstrukcija prasideda nuo karkaso įvertinimo. Stogo karkaso sudedamosios dalys yra gegnės, izoliacinė plėvelė ir grebėstai, o ant viršaus yra dedama pasirinkta stogo danga. Stogo renovacijos kaina varijuoja priklausomai nuo karkaso situacijos. Dangos keitimas reikalingas 99 %, tačiau labai dažnai tenka keisti ir tam tikras karkaso sudedamąsias dalis. Detaliai įvertinsime ir pateiksime Jums rekomendacijas. Jeigu jau esate pasiruošęs rekonstruoti stogą – iškart geriau apsidrausti ir pakeisti visas sudūlėjusias konstrukcijos dalis. Taip lengvai prikeliama ne tik namo išvaizda, tačiau ir funkcionalumas.

Šlaitinio stogo renovacija toliau seka įvertinus, kokia stogo danga reikalinga. Žinoma, ji gali būti visiškai kita nei kad buvo iki dabar, tad naudinga pasitarti su mumis prieš pačiam nusprendžiant, kokia stogo danga tinkamiausia. Galvojami apie tinkamiausią stogo dangą nepamirškite, kad jos tarnavimo laiko tarpas, išvaizda, funkcionalumas bei panašūs kriterijai turi būti apgalvojami ir įvertinami. Neturint patirties naudinga kreiptis į mus. Padėsime paprasčiau apsispręsti, kokia stogo danga Jums yra tinkamiausia.

Tiek šlaitinio, tiek plokščio stogo renovacija tuo pačiu neapsieina be papildomo apšiltinimo. Vėlgi, jo gali reikėti, o gali pavykti išvengti atlikti renovaciją ir be šio darbo. Viskas priklauso nuo to, kaip seniai Jūsų stogas buvo keistas, renovuotas, kokios buvo panaudotos medžiagos, ar kokybiškai buvo atlikti darbai ir kaip jis pakito per tą laiko tarpą.

Priklausomai nuo visų šių veiksnių kinta ir stogo renovacija kaina. Stogo renovacijoms darbams naudojame aukščiausios kokybės medžiagas ir visus darbus atliekame labai kruopščiai ir detaliai. Būtent tai ir garantuoja, jog renovuotas stogas ilgai nekels Jums jokių problemų.

Visada patariame nesirinkti pigiausių medžiagų ir pigiausių stogdengių. Kreipkitės — padėsime — pasiūlysime optimalų kainos ir kokybės santykį.

Palikite darbus specialistams!

Stogo renovacija toks pat sudėtingas darbas kaip ir naujo stogo dėjimas, o ne retai ir sudėtingesnis. Kuo kruopščiau jis bus atliekamas – tuo didesnė tikimybė, kad stogo danga ne tik atrodys puikiai, tačiau ir bus funkcionali. Pirmiausia nemokamai įvertinsime Jūsų stogą, suteikiame konsultaciją bei atsakome į visus klausimus, kurie Jums kyla. Neturint patirties šioje sferoje gali kilti tikrai labai daug klausimų. Mes norime, kad klientai gautų visus atsakymus ir galėtų paprasčiau nuspręsti, ar renovacija jiems reikalinga ir kokias priemones, pavyzdžiui, stogo dangą pasirinkti , kad galutinis rezultatas juos tenkintų.

Investuodami į renovacija Jūs pasieksite daugiau nei visada!

  • Renovavus stogą ilgam galėsite pamiršti jį, kadangi tikrai dešimtmečių eigoje nekils jokių problemų.
  • Kokybiškai atlikti darbai padės apsaugoti Jūsų stogą nuo bet kokių pratekėjimų bei drėgmės namuose.
  • Natūralu, kad investuodami į stogą tuo pačiu pakelsite pastato vertę. Tai aktualiu tiems, kurie planuoja parduoti nekilnojamą turtą. Investiciją į stogą atsipirks Jums net kelis kartus.
  • Išvengsite rūpesčių ateityje, kadangi delsiant išspręsti dabartines problemas ateityje jos tik didės ir atitinkamai brangs

Kokybiškas stogas – kokybiški namai. Kuo greičiau kreipsitės į mus – tuo kokybiškesnes paslaugas gausite. Svarbiausia, kad kiekvienu atveju surandame individualų rekonstrukcijos planą. Leiskite sau gyventi geriau.