Pažangi ventiliuojamų fasadų technologija garantuoja ne tik šiltus namus, tačiau ir jų ilgaamžiškumą. Ventiliuojamo fasado konstrukcija suteikia galimybę vasaros metu namuose nejusti nemalonaus karščio, padaro namus bent šiek tiek vėsesniais o žiemą užtikrina šiltus namus.

 

Oro tarpas, kuris yra tarp plokščių ir izoliacinio sluoksnio, užtikrina oro cirkuliaciją, kuris išsaugo sausą apšiltinimo sluoksnį, o tai neatsiejama ir nuo kur kas geresnio namo mikroklimato.

Ventiliuojamo fasado įrengimas

Ventiliuojamo fasado įrengimo paslaptis yra konstrukcijoje, kuri sukuriama taip, kad paliktas tarpas leistų orui cirkuliuoti, vaikščioti ir tuo pačiu namui – kvėpuoti. Ventiliuojamų fasadų profiliai saugo visą namo konstrukciją, visą pastatą ne tik nuo kintančių temperatūros sąlygų, tačiau taip pat ir tokių dirgiklių, kaip lietus, sniegas arba vėjas. Išvengiant perteklinės drėgmės namuose – jausitės kur kas geriau, buvimas namuose bus malonesnis, pavyks išvengti didelių papildomų investicijų namo apšiltinimui arba drėgmės pertekliaus šalinimui.

Ventiliuojamo fasado įrengimo kaina atperka kiekvieną investuotą centą.

Ventiliuojami fasadai montavimas gali kiek užtrukti ir laiko tarpas, kuris bus reikalingas paslaugoms atlikti, remiasi į daugelį veiksnių. Siekdami gauti kuo išsamesnę informaciją, kuri galėtų padėti apsispręsti ar ventiliuojamo fasado įrengimas Jums yra reikalingas – kreipkitės individualiai. Atsakysime į visus klausimus bei padėsime pasirinkti.

Jeigu Jums reikalingi ventiliuojamų fasadų montuotojai – kreipkitės į mus. Ventiliuojamų fasadų karkasai reikalauja detalumo ir kruopštumo. Netinkamai sumontuoti jie neatliks savo funkcijos, investicija nebus sėkminga.

  • Ventiliuojamas fasadas kvadrato kaina nėra tokia didelė kaip galima tikėtis. Ventiliuojamo fasado montavimas gali užimti skirtingą laiko tarpą priklausomai nuo to, kokio dydžio yra gyvenamasis namas, kokios yra pasirinktos medžiagos ir kokia yra esama situacija j. Nuo to varijuoja ir ventiliuojamų fasadų darbų kaina.
  • Ventiliuojamų fasadų apdaila parenkama individualiai. Mūsų tikslas, kad Jūs liktumėte patenkintas rezultatu, tad vertiname ne tik darbus, tačiau ir laiko tarpą per kurį bus atliekamos paslaugos.
  • Suprantame, kad kiekvienas klientas yra individualus ir kiekvienam gali kilti klausimų į kuriuos jis tikisi išgirsti atsakymą. Ventiliuojami fasadai montavimas bus atliekami tik tada, kai detaliai paaiškinsime darbų eigą ir padėsime nuspręsti, ar ši paslauga Jums reikalinga.
  • Darbams naudojame tik pačias kokybiškiausias medžiagas. Darbams naudojamos ventiliuojamų fasadų plokštės, ventiliuojamo fasado plytelės ir kitos ventiliuojamų fasadų detalės atitinka aukščiausius standartus, yra pripažintų gamintojų, tad tai užtikrina, kad fasadas tinkamai atliks funkciją, ilgai tarnaus.
  • Ventiliuojamų fasadų sistemos gali kardinaliai pakeisti gyvenimą. Žinoma, tik tokiu atveju, kai sistemos yra tinkamai sumontuotos. Garantuojame savo darbų kokybę bei profesionalumą, o mūsų ventiliuojamo fasado įkainiai yra prieinami visiems ieškantiems kokybės.

Ventiliuojamo fasado montavimo kaina visiškai atsipirks, kai pačią pirmą žiemą pajusite, kad namuose yra kur kas šilčiau, o kaitrią vasaros dieną jusite malonią vėsumą.