Bituminių čerpių montavimas

Bituminių čerpių montavimas labiausiai tinka šlaitiniams stogams. Ne tik gyvenamiesiems namams, tačiau ir pramoninio tipo pastatams verslo objektams, kaimo turizmo sodyboms ir panašiai. Bituminių čerpių dengimas tinka stogams, kurių šlaito nuolydis ne mažesnis kaip 12 laipsnių Tai seniai naudojamas, tačiau tuo pačiu ir inovatyvus būdas tiek naujiems namams dengti, tiek seniems renovuoti. Bituminės čerpės – ilgaamžis, estetiškai patrauklus ir kokybiškas pasirinkimas ieškantiems tobulumo.

Nors bituminių čerpių dengimo kaina yra didesnė nei daugelio kitų stogo dangų, tačiau tai sumani ivesticija, nes viską atperka ilgaamžiškumas.

Bituminių čerpių montavimas atliekamas Vilniuje ir jo apskrityje: Elektrėnai, Šalčininkai, Trakai, Širvintos ir kiti miestai. Esant poreikiui stogų montavimo darbai gali būti atliekami ir Kaune, Panevėžyje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir kituose Lietuvos miestuose .Dėl individualių klausimų bei poreikių – susisiekite asmeniškai. Atrasime Jums labiausiai tinkamą variantą.

  • Stogų dengimas su mūsų komanda – tai greitis, profesionalumas ir kokybė.

  • Duis aute irure dolor in
    reprehenderit in voluptate
    velit esse cillum.

Bituminės čerpės privalumai lemia pasirinkimą ir žmonių sprendimą rinktis būtent šią stogo dangą. Kadangi bituminių čerpių klijavimas yra kruopštus darbas reikalaujantis žinių bei technikos – kreipkitės į mus. Bituminių čerpių stogas bus sumontuojamas pagal Jūsų poreikius ir galimybes.

Stogo dengimo trukmė

Stogų dengima  gali užimti labai skirtingą laiko tarpą. Nuo vienos savaitės, kuomet reikalinga tik minimali rekonstrukcija ar smulkus remontas, iki mėnesio ir daugiau, kuomet reikia keisti ne tik stogą dangą, tačiau ir gegnes bei įvairius stogo elementus.

  • Ilgametė darbo patirtis ir garantijos

  • Pažangi įranga ir stipri komanda

  • Laiku įvykdomi projektai

  • Su mumis - paprasta