Stogo renovacija

Tinkama namo kokybė garantuoja, kad ir pats namas yra geros būklės, jame bus galima gyventi ne vienerius metus. Visgi, daugelis žmonių namo stogui skiria gana mažai dėmesio, galvoja, kad uždėjus dangą daugiau nebeteks prie jos kišti rankų. Nors stogo renovacija nėra jau tokia ir dažna, jos prireikia gana retai, tačiau iškilus poreikiui labai patogu – kai specialistai visus darbus galite atlikti už Jus.

Kadangi kiekvienas atvejis yra individualus – tik pasikalbėję ir įvertinę Jūsų poreikius galime pasakyti, kokie žingsneliai bus pasirenkami ir kaip bus renovuojama, keičiama stogo danga.

Kiek kainuoja perdengti stogą? Stogo renovacija ne visada kainuoja pigiau nei kad naujo stogo keitimas, tad čia labai svarbu kuo greičiau kreiptis ir kad pavyktų išsaugoti kuo didesnę dalį stogo. Stogo renovacijos kaina yra derinama individualiai ir norėdami sužinoti savo sąmatą – kreipkitės į mus. Mūsų tikslas pasiūlyti ne tik kokybiškas, tačiau ir piniginei priimtinas paslaugas. Paslaugas teikiame Vilniuje ir jo apskrityje: Elektrėnai, Šalčininkai, Trakai, Širvintos ir kiti miestai. Esant poreikiui stogų montavimo darbai gali būti atliekami ir Kaune, Panevėžyje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir kituose Lietuvos miestuose.

  • Planuojate stogo renovaciją? Pirmas žingsnis - konsultacija su profesionalais.

  • Optimalus kainos ir kokybės santykis - tai galime užtikrinti!

Stogo rekonstrukcija prasideda nuo konsultacijos su mumis. Kadangi kiekvienas atvejis yra individualus – tik pasikalbėję ir įvertinę Jūsų poreikius galime pasakyti, kokie žingsneliai bus pasirenkami ir kaip bus renovuojama, keičiama stogo danga. Galiausiai, ko reikia: ar tik keisti dangą, o gal papildomai ir apšildyti?

Gera investicija

Atnaujinti stogą – tai pagerinti savo gyvenimo kokybę ir sumaniai investuoti. Ryški energetinė nauda,  be abejonės – pagerinti pastato estetinę išvaizdą ir padidinti vertę.

  • Ilgametė darbo patirtis ir garantijos

  • Pažangi įranga ir stipri komanda

  • Laiku įvykdomi projektai

  • Su mumis - paprasta