Fasadų montavimas

Pažangi ventiliuojamų fasadų technologija garantuoja ne tik šiltus namus, tačiau ir jų ilgaamžiškumą. Ventiliuojamo fasado konstrukcija suteikia galimybę vasaros metu namuose nejusti nemalonaus karščio, padaro namus bent šiek tiek vėsesniais o žiemą užtikrina šiltus namus. Oro tarpas, kuris yra tarp plokščių ir izoliacinio sluoksnio, užtikrina oro cirkuliaciją, kuris išsaugo sausą apšiltinimo sluoksnį, o tai neatsiejama ir nuo kur kas geresnio namo mikroklimato.

Ventiliuojamo fasado įrengimo kaina skaičiuojama individualiai, tačiau atperka kiekvieną investuotą centą.

Ventiliuojamo fasado įrengimo paslaptis yra konstrukcijoje, kuri sukuriama taip, kad paliktas tarpas leistų orui cirkuliuoti, vaikščioti ir tuo pačiu namui – kvėpuoti. Ventiliuojamų fasadų profiliai saugo visą namo konstrukciją, visą pastatą ne tik nuo kintančių temperatūros sąlygų, tačiau taip pat ir tokių dirgiklių, kaip lietus, sniegas arba vėjas. Išvengiant perteklinės drėgmės namuose – jausitės kur kas geriau, buvimas namuose bus malonesnis, pavyks išvengti didelių papildomų investicijų namo apšiltinimui arba drėgmės pertekliaus šalinimui.

  • Ventiliuojamų fasadų konstrukcija padeda užtikrinti pastato sandarumą.

  • Siūlome profesionalius ir patikimus sprendimus įvairių tipų pastatams.

Ventiliuojami fasadai montavimas gali kiek užtrukti ir laiko tarpas, kuris bus reikalingas paslaugoms atlikti, remiasi į daugelį veiksnių. Siekdami gauti kuo išsamesnę informaciją, kuri galėtų padėti apsispręsti ar ventiliuojamo fasado įrengimas Jums yra reikalingas – kreipkitės individualiai. Atsakysime į visus klausimus bei padėsime pasirinkti.

Patikimi partneriai

Esame įgyvendinę dešimtis projektų ir mūsų klientai mielai mus rekomenduoja savo draugams ar verslo partneriams. Mielai prisidėsime ir prie jūsų fasado montavimo.

  • Didelės apimties pramoniniai statiniai

  • Įvairaus tipo privatūs namai

  • Daugiabučiai ir jų kompleksai

  • Greitis, profesionalumas ir kokybė