Plvėvelės montavimas

Stogo plėvelės montavimas – neatsiejama stogų dengimo dalis. Viena iš reikšmingiausių ir kruopščiausių, kadangi netinkamai atlikti darbai gali visiškai sugadinti stogo funkcionalumą bei naudą. Stogo plėvelės dengimas neatsiejamas nuo skirtingų plėvelių įvertinimo ir labiausiai Jums tinkamos pasirinkimo. Stogo plėvelės kaina remiasi į daugelį veiksnių, tad norėdami sužinoti – kreipkitės individualiai.

Nors tai nematoma stogo konstrukcijos dalis, tačiau stogo plėvelė yra labai svarbus elementas ir svarbu ją tinkamai pasirinkti bei kruopščiai sumontuoti.

Stogo plėvelės montavimas prasideda juo sprendimo, kuri arba kurios reikalingos ir toliau sekama link detalaus ir labai kruopštaus montavimo. Tinkamai sumontuotos stogų dengimo plėvelės garantuoja, kad Jūsų namų stogas atrodys puikiai ir bus funkcionalus.

  • Išklausysime Jūsų lūkesčius ir patarsime, kokio tipo plėvelę rintis.

  • Profesionaliai atliekame visus stogo plėvelės montavimo darbus.

Stogo plėvelės montavimas – atsakingas žingsnis. Stogų plėvelės yra būtinos. Be jų joks stogas tinkamai neatliks funkcijos. Stogo plėvelės atlieka vienas svarbiausių viso stogo funkcijų. Taigi, tiek vėjo izoliacijos plėvelė, tiek antikondensacinė ar stogo difuzinės plėvelės leis Jums mėgautis jos nauda.

Mėgaukitės nauda

Stogo plėvelė yra vienas tų nematomų stogo elementų, kuris gali labai stipriai pagerinti visos konstrukcijos kokybę, užtikrinti ilgaamžiškumą ir komfortą.

  • Ilgametė darbo patirtis ir garantijos

  • Pažangi įranga ir stipri komanda

  • Laiku įvykdomi projektai

  • Su mumis - paprasta