Stogo konstrukcija

Kodėl planuojant stogo dengimą labai svarbu pasitarti su specialistais? Kadangi skirtinga stogo konstrukcija gali nulemti ir atitinkamos dangos pasirinkimą. Juolab, net ir gyvenamoji aplinka, klimato faktoriai, kad ir kiek jie besikeičia Lietuvoje, svarbūs veiksniai. Netinkamas stogas ne tik atrodys neesteiškai, tačiau gali gana greitai nustoti Jums tarnauti, nebeatlikti svarbiausios – apsaugos, funkcijos.

Dėmesį skiriame kiekvienai stogo konstrukcijos detalei, todėl mūsų projektai pasižymi kokybe ir ilgaamžiškumu.

Planuojant stogo konstrukciją reikia įvertinti kainos aspektus, apgalvoti namo projektą ir kitas detales, kurios gali padėti apsispręsti, koks stogas labiausiai tinka jūsų namui. Juolab, juk planuojant namo projektą dažniausiai apgalvojamas ne tik stogo tipas, tačiau ir danga.

  • Kokybiškai dengiame tiek plokščius, tiek daugiašlaičius stogus.

  • Esamos stogo konstrukcijos keitimas yra nemenkas iššūkis.

Stogo konstrukcijos keitimas yra įmanomas, tačiau labai sudėtingas darbas, tad projektuojant namus verta iškart apgalvoti, kokio tipo stogas tinka labiausiai. Čia į pagalbą atskuba ne tik gyvenamojo namo projektuotojai, tačiau ir mes – stogų specialistai.

Įvairūs sprendimai

Būtent geras stogo konstrukcijų išmanymas mums leidžia pasiūlyti išskirtinius sprendimus ir susidoroti net su pačiais sudėtingiausiais iššūkiais. Jei ieškote profesionalių sprendimų, kreipkitės jau dabar. 

  • Ilgametė darbo patirtis ir garantijos

  • Pažangi įranga ir stipri komanda

  • Laiku įvykdomi projektai

  • Su mumis - paprasta