alt

Stogo keitimas

Stogo keitimas – mūsų kasdienybė, tad jeigu Jūsų stogas nebegeba apsaugoti Jūsų namų – jį reikia kuo greičiau keisti. Mes – savo srities profesionalai ir paslaugas teikiame Vilniuje bei jo rajone. Garantuojame ne tik gerą kainos ir kokybės santykį, tačiau tuo pačiu suderiname individualų darbų laiką, kuris tinka ne tik mums, tačiau ir klientams. Kiekviena situacija yra labai skirtinga, tad pasitarę su Jumis, apžiūrėję Jūsų namų stogą galėsime atsakyti į visus klausimus, kurie Jums padės apsispręsti, ar stogo keitimas – reikalinga paslauga.

Kiekvienu atveju, įvertinę esamą situaciją, jūsų pageidavimus ir galimybes paskaičiuojame tikslią stogo keitimo kainą.

Stogo keitimo kaina yra gana sunkiai apibrėžiama, kadangi kiekvienas atvejis yra labai individualus ir sunku tiksliai pasakyti, kiek tai gali kainuoti. Darbų kaina priklauso ne tik numatomos apimties, bet ir, pavyzdžiui, nuo esamo stogo būklės, dangos (esamos ir norimos) bei kitų svarbių faktorių. Mūsų patyrusių meistrų komanda greitai ir tiksliai pateikia skaičiavimus ir be abejonės pataria, kaip sutaupyti neprarandant kokybės.

  • Profesionalai patars, kaip sutaupyti ir pasiekti aukščiausią kokybę.

  • Labai svarbui kiekvieno projekto analizė. Mes pasiruošę tai atlikti!

Kartais į mus kreipiasi klientai, kurie nori pakeisti namo stogą, tačiau įvertinę situaciją mes rekomenduojame remonto darbus. Žinoma, būna ir atvirkščiai, tad norėdami sužinoti savo stogo padėtį turėtumėme apžiūrėti Jūsų stogo būklę.
Žinoma, stogo dangos keitimas kaina yra brangesnė paslauga nei remontas, tačiau taip pat kur kas ilgaamžiškesnė. Stogo dangos keitimas antram gyvenimui prikels ne tik jūsų namų stogą, tačiau ir visą namą.

alt

Praktiniai patarimai

Dažnai stogas keičiamas tada, kai susidėvi ir neatlieka savo funkcijų. Tada labi svarbu operatyvumas ir darbų išmanymas. Mes tai garantuojame! 

  • Ilgametė darbo patirtis ir garantijos

  • Pažangi įranga ir stipri komanda

  • Laiku įvykdomi projektai

  • Su mumis - paprasta