Fasadų šiltinimas

Fasadų šiltinimas – galimybė sutaupyti nemažai pinigų, žiemą sulaikyti šilumą namuose, o vasarą neleisti prikaitinti patalpų ir taip sukurti jaukumą, galiausiai, estetiškai sukurti kur kas patrauklesnę namo išvaizdą. Ventiliuojamų fasadų šiltinimas – inovatyvus būdas naujam gyvenimui prikelti net ir labai senus pastatus. Nepalyginami pigiau pastatus renovuoti, o ne statyti naujus, tad norėdami gauti kokybišką rezultatą – turite kreiptis į savo srities profesionalus. Fasado šiltinimas – didelis žingsnis link kur kas kokybiškesnių namų.

Fasadų šiltinimas kaina varijuoja priklausomai nuo kelių pagrindinių veiksnių: fasado būklės, pasirinktos šiltinimo medžiagos rūšies, šiltinimo sluoksnio storio, kliento poreikių, rinkos pokyčių ir panašiai. Norėdami sužinoti preliminarią kainą – kreipkitės.

Fasadų šiltinimas kaina nėra didelė palyginus su nauda, kurią gausite apšildę savo namus. Daugelis sutinka, kad gyvenimo kokybė pagerėja net kelis kartus. Negyvenkite senos statybos namuose, kurie nesulaiko šilumos energijos ir kiekvieną mėnesį „atneša“ dideles sąskaitas už šilumos energiją. Investuokite į kokybiškas apšiltinimo sistemas ir gyvenkite kaip naujos statybos namuose.

  • Fasado šiltinismas puikiai tinka tiek privatiems namams, tiek daugiabučiams.

  • Pramoninių ar kitos paskirties pastatų šiltinimas - sumani investicija.

Fasadui apšildyti naudojama mineralinė vata, kuri pasižymi atsparumu neigiamiems aplinkos veiksniams, ilgaamžiškumu bei puikiu kainos ir kokybės santykiu.

Siekiant apsaugoti pastatą nuo kintančių oro sąlygų reikia apsvarstyti geriausias namo apšiltinimo alternatyvas. Šiuo metu galima pasirinkti iš dviejų: vėdinamosios ir nevėdinamosios. Vėdinamojo tipo pastatų apšiltinimas yra funkcionalesnis pasirinkimas, kadangi jis padeda namui ilgesnį laiko tarpą išlikti estetiškai patraukliu ir tuo pačiu stabiliu. Vėdinamojo tipo apšiltinimo sistema palieka oro tarpą, kuriame cirkuliuoja oro srautas, užtikrinantis, kad apšiltinimo sluoksnis išliktų sausas. Tuomet namas kvėpuoja. Jis ne tik leidžia žiemos metu jaustis namuose malonią šilumą, tačiau tuo pačiu ir kaitriomis vasaros dienomis išvengti labai didelių karščių.

Didelė patirtis

Ilgus metus sėkmingai dirbame tiek su gyvenamaisiais namais, tiek su pramoniniais pastatais. Šioje srityje patirtis labai svarbu, o mes ja mielai dalinamės.

  • Didelės apimties pramoniniai statiniai

  • Įvairaus tipo privatūs namai

  • Daugiabučiai ir jų kompleksai

  • Greitis, profesionalumas ir kokybė