Keraminių čerpių montavimas

Iš visų skirtingų rūšių čerpių, būtent keramikinės dažniausiai linksniuojamos. Yra susidariusi nuomonė, kad keramikinių čerpių kaina didesnė, nei sakykime, skardos, jų dengimas yra sudėtingas ir galiausiai, kad joms reikalinga sudėtingesnė, stipresnė stogo konstrukcija. Norėtume paneigti tokius gandus ir atsakyti, kad neretai keraminės čerpės būna pigesnė stogo danga už kitas stogo dangas, priklausomai kokias čerpes pasirinksite ir kokio sudėtingumo stogas, o dėl kitokios stogo konstrukcijos- mitas, kuris niekuo nepagrįstas. Nuo senų laikų lietuviai vertina ilgaamžiškumą bei estetiką, kurią gali pasiūlyti keramikinės stogo čerpės. Juolab, keramikinių čerpių montavimas, paliktas specialistų rankose, yra gana greitas ir paprastas procesas.

Keramikinių čerpių klojimas gali reikalauti skirtingo laiko tarpo, tad norėdami konkrečiau žinoti savo galimybes – kreipkitės individualiai.

Keramikinių čerpių dengimas – kurį laiką pamirštas, bet paskutiniu metu vis labiau populiarėjantis stogo dangos pasirinkimas Lietuvoje. Norėdami gauti daugiau tikslesnės info – kreipkitės individualiai. Patarsime, atsakysime koks keramikinių čerpių paklotas bus naudojamas, koks turi būti keramikinių čerpių stogo minimalus nuolydis (keramikinės čerpės maksimalus nuolydis) ir pasakysime, kokie yra keramikinių čerpių trūkumai. Juolab, keramikinių čerpių montavimo kaina taip pat varijuoja priklausomai nuo įvairių veiksnių.

  • Pagrindinis keramikinių čerpių privalumas – ilgaamžiškumas

  • Keramikinių čerpių priežiūra yra labai paprasta ir nereikalauja papildomų investicijų.

Siekiant, kad keramikinių čerpių stogas būtų tvirtas – reikalingas ir atidus keramikinių čerpių tvirtinimas. Todėl mes daug dėmesio skiriame kokybiškoms tvirtinimo sistemoms ir stogo paruošimo darbams.

Stogo dengimo trukmė

Stogų dengima  gali užimti labai skirtingą laiko tarpą. Nuo vienos savaitės, kuomet reikalinga tik minimali rekonstrukcija ar smulkus remontas, iki mėnesio ir daugiau, kuomet reikia keisti ne tik stogą dangą, tačiau ir gegnes bei įvairius stogo elementus.

  • Ilgametė darbo patirtis ir garantijos

  • Pažangi įranga ir stipri komanda

  • Laiku įvykdomi projektai

  • Su mumis - paprasta