Stogo dengimas

Stogas – namo kepurė. Jeigu ji nebus kokybiška ir tinkamai pritvirtinta – namuose jusite nemalonų diskomfortą, šaltį, dažnai net kritulius nuo kurių gali užsiveisti pelėsis. Stogas ne tik apsaugo nuo kritulių, tačiau ir sulaiko šilumą namuose, prisideda prie namo estetikos kūrimo. Ne veltui akcentuojama, kad stogas – penktasis namo fasadas po sienų. Kad ir kokias kokybiškas namo sienas turėsite – be stogo dangos jos negalės tinkamai atlikti savo funkcijų. Juk tam tikra prasme keturios namo sienos ir yra skirtos tam, kad laikytų stogą.

Mūsų tikslas – kliento interesų išsiaiškinimas, nuodugni konsultacija, atsakymai į klausimus, lankstumas ir prisitaikymas prie kiekvienos individualios situacijos.

Stogo dengimo kvadrato kaina aptariama individualiai su klientu. Kvadrato kaina gali labai svyruoti ne tik priklausomai nuo kliento poreikių ir stogo situacijos, tačiau ir nuo rinkos kainos. Kiekvienu atveju mes individualiai su klientu aptariame ką siūlome atlikti, kokie darbai bus atlikti ir kokios medžiagos bus panaudotos.

  • Stogų dengimas su mūsų komanda – tai greitis, profesionalumas ir kokybė.

  • Stongdengystės procese yra svarbus kiekvienas elementas.

Stogų įrengimas (dengimas, montavimas) – kruopštus, žinių ir specialios technikos reikalaujantis darbas, kurį verta palikti savo srities profesionalams. Kadangi stogo įrengimo darbai yra ilgalaikė investicija – verta kreiptis į tuos, kuriems stogų dengimas yra kasdieninė duona.

alt

Stogo dengimo trukmė

Stogų dengima  gali užimti labai skirtingą laiko tarpą. Nuo vienos savaitės, kuomet reikalinga tik minimali rekonstrukcija ar smulkus remontas, iki mėnesio ir daugiau, kuomet reikia keisti ne tik stogą dangą, tačiau ir gegnes bei įvairius stogo elementus.

  • Ilgametė darbo patirtis ir garantijos

  • Pažangi įranga ir stipri komanda

  • Laiku įvykdomi projektai

  • Su mumis - paprasta