Stogo šiltinimas

Stogo šiltinimas – būtinas procesas, kurio metu užtikrinama, kad stogas ne tik stovės, tačiau ir atliks apsaugos nuo šalčio, bei karščio funkciją. Teikiame paslaugas Vilniuje ir Vilniaus rajone, tad kreipkitės visada, kai tik Jums reikalingas stogo šiltinimas. Taip pat, jeigu turite klausimų ir norite susižinoti atsakymus, kurie gali padėti apsispręsti, ar Jums reikalingas stogo apšiltinimas ir kokias šiltinimo medžiagas rinktis.

Stogo šiltinimas mineraline vata – bene geriausia apsauga, kuri pagerins Jūsų gyvenimo kokybę!

Stogo šiltinimo kaina nėra brangi palyginus su tuo, kas yra pastatyta ant kortos. Netinkamai atlikus šiltinimo darbus prarasite ne tik panaudotas medžiagas ir laiką, kadangi paprasčiausiai teks perdaryti, bet ir patirsite papildomas išlaidas medžiagoms ir darbams.

  • Profesionalus šiltinimas - tai mažiau sunaudotų medžiagų ir didžiausias efektyvumas.

  • Geras apšiltinimas - tai ir ilgesnis stogo konstrukcijos tarnavimo laikas.

Stogo šiltinimo kaina varijuoja priklausomai nuo Jūsų stogo konstrukcijos dydžio, sudėtingumo, pasirinktos mineralinės vatos bei kitų poreikių, kurie galėtų kiek pakoreguoti investiciją. Stogo apšildymas nereiškia, kad nebeliks vėdinimo, kuris yra būtinas, kad namas „kvėpuotų“ ir kad ilgai tarnautų. Ne tik apšiltinimui naudojama mineralinė vata, tačiau ir kitos medžiagos yra ekonomiškas ir funkcionalus sprendimas garantuosiantis aukščiausios kokybės namus.

Aiški nauda

Tinkamai apšiltintas stogas – tai ne tik aiški energetinė nauda ir komfortas, bet ir galimybė išsaugoti stogo ilgaamžiškumą. Kartu su komanda mielai Jums padėsime

  • Ilgametė darbo patirtis ir garantijos

  • Pažangi įranga ir stipri komanda

  • Laiku įvykdomi projektai

  • Su mumis - paprasta