Stogo plėvelės montavimas prasideda juo sprendimo, kuri arba kurios reikalingos ir toliau sekama link detalaus ir labai kruopštaus montavimo. Tinkamai sumontuotos stogų dengimo plėvelės garantuoja, kad Jūsų namų stogas atrodys puikiai ir bus funkcionalus.

 

Stogo plėvelės montavimas – atsakingas žingsnis. Stogų plėvelės yra būtinos. Be jų joks stogas tinkamai neatliks funkcijos. Stogo plėvelės atlieka vienas svarbiausių viso stogo funkcijų. Taigi, tiek vėjo izoliacijos plėvelė, tiek antikondensacinė ar stogo difuzinės plėvelės leis Jums mėgautis jos nauda.

DIFUZINĖ PLĖVELĖ. Difuzinė plėvelė kaina lyginant su nauda – nedidelė, tad nieko keisto, kad klientai dažniausiai pageidauja būtent šios plėvelės. Difuzinė plėvelė stogui apsaugo ir nuo atmosferinės drėgmės, ir nuo vėjo, tačiau taip pat suteikia galimybę namui, o konkrečiau stogui – „kvėpuoti“. Difuzinės plėvelės montavimas yra gana greitas, tačiau tik tokiu atveju, kai žinoma kaip turi būti atliekami darbai. Ji dažnai pavadinama tarsi membrana, kuri apsaugo stogą, tačiau taip pat suteikia jam galimybę „kvėpuoti“, jį neizoliuoja jo. Kokią difuzinę plėvelę pasirinkti? Čia jau mūsų kompetencija. Darbams naudojame tik kokybiškiausias medžiagas. Difuzinės stogo plėvelės leidžia sumažinti investicijas į šildymą, kadangi jos padeda išlaikyti reikiamas mineralinės vatos sąvybes. Kaip pasirinkti difuzinę plėvelę? Pasitarkite su mumis.

PRIEŠVĖJINĖ PLĖVELĖ. Vėjo izoliacinės plėvelės montavimas taip pat gana paprastas žinant, kaip reikia atlikti darbus. Stogo plėvelės montavimas reikalauja nemažai žinių. Neturint patirties darbus atlikti gana sunku. Vėjo izoliacinė plėvelė kaina neturėtų būti pagrindinis veiksnys renkantis plėvelę. Juk norisi rasti tokią, kuri būtų naudinga ir padėtų išvengti nemalonaus vėjo sukeliamo šalčio, garso bei kito diskomforto. Priešvėjinė plėvelė stogui taip pat pasižymi geru garų pralaidumu, greitu ir paprastu montavimu.

ANTIKONDENSACINĖ PLĖVELĖ. Antikondensacinės plėvelės – dar vienas pasirinkimas ieškantiems kokybės bei funkcionalumo. Antikondensacinė plėvelė kaina gali varijuoti priklausomai nuo pasirinkimo. Mes siekiame tobulumo, tad naudojame tik aukščiausios kokybės medžiagas. Tinkamas antikondensacinės plėvelės montavimas garantuoja, kad ji padės išvengti po stogų besikaupiančios drėgmės, kuri žalinga visam namui. Antikondensacinės plėvelės kaina visiškai atitinka suteikiamos priemonės naudą. Antikondensacinės plėvelės paskirtis – garantuoti aukštesnę stogo kokybę. Antikondensacinė plėvelė stogui yra naudojama kai yra įrengiamas „šaltas“ stogas arba kai ji naudojama kartu su priešvėjine plėvele ar priešvėjine vata. Stogo plėveles klojimas yra neatsiejamas nuo funkcionalaus stogo.

GARO IZOLIACINĖ PLĖVELĖ STOGUI. Garo izoliacinės plėvelės teisingas montavimas ,šiais laikais, statant namus yra būtina gero namo dalis. Garo izoliacinės plėvelės teisingas įrengimas garantuoja, kad stoge nesikaups drėgmės perteklius, kuris gali anksčiau laiko sugadinti stogo konstrukcijas. Garo izoliacinės plėvelės įrengimas reikalingas norint apsaugoti mineralinę vatą ir stogo konstrukcijas nuo santykinės oro drėgmės. Garo izoliacinės plėvelės kaina pas mus pigesnė nei kad rinkoje. O garo izoliacinės plėvelės paskirtis padeda atpirkti kiekvieną išleistą centą. Garo izoliacinės plėvelės montavimas su mumis bus greitas ir paprastas.