Dvišlaitis stogas

Dvišlaitis stogas išsiskiria tuo, kad jame yra du nuolydžiai, taigi šio tipo konstrukcija kiek sudėtingesnė nei stogo, kuris turi vieną šlaitą. Dvišlaičio stogo konstrukcija dažniausiai pasirenkama norint kuo funkcionaliau išnaudoti namo erdves, susikurti palėpę. Lietuvoje dvišlaičio stogo konstrukcija yra viena iš labiausiai paplitusių. Atliekame dvišlaičio stogo įrengimo, dengimo darbus.

Dvišlaitis stogas – geras pasirinkimas ieškantiems funkcionalaus ir estetiškai patrauklaus varianto.

Dvišlaitis stogas gali kisti priklausomai nuo nuolydžio kampo: nuo stataus stogo iki kiek gulstesnio. Viskas priklauso nuo žmonių poreikių sukurto projekto. Kadangi dvišlaitis stogas dažnai pasirenkamas dėl galimai įrengiamos palėpės – nepamirškite apgalvoti ir vėdinimo sistemas. Galbūt norėtumėte stoglangių, kurie leistų matyti dangų? Pati palėpė iš savęs, net jeigu ji yra visiškai tuščia, nėra pati geriausia ventiliacijos priemonė

 • Duis aute irure dolor in
  reprehenderit in voluptate
  velit esse cillum.

 • Duis aute irure dolor in
  reprehenderit in voluptate
  velit esse cillum.

Dvišlaičio stogo dengimas, įrengimas varijuoja priklausomai nuo projekto sudėtingumo, nuo klientų poreikių bei galimybių. Norėdami sužinoti tikslias charakteristikas bei gauti atsakymus į rūpimus klausimus – kreipkitės, padėsime nuspręsti, ar dvišlaitis stogas tikrai Jums labiausiai tinkamas sprendimas.

Tikra klasika

Dvišlaitis stogas yra tam tikra prasme klasikinis stogo tipas. Tai praktiškas pasirinkimas, o jo projektavimo ypatumai susiję su poreikiu turėti erdvės po tokiu stogu. 

 • Ilgametė darbo patirtis ir garantijos

 • Pažangi įranga ir stipri komanda

 • Laiku įvykdomi projektai

 • Su mumis - paprasta